تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pressure Overdrive نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/11/15 آپدیت 4 نسخه CODEX اضافه شد.

قدمی تازه بردارید: Pressure Overdrive یک رقابت خستگی ناپذیر را به شما ارائه می کند. پشت خودروی بخار خود بنشینید و وارد منطقه مقاوت با نام La Resistance شوید تا دشمنانتان را از پا دربیاورید وقت آن رسیده که به قیام در برابر کاپیتان Soap (صابون) برخیزید و اجازه ندهید تا با استفاده از آب داغی که دزدیده است بار دیگر به قدرت برسد.

در بازی Pressure Overdrive با جهان بسته ای رو به رو هستید که پر شده از شخصیت های دیوانه (خفن و با حال) و ژانر کمدی. این نسخه پیشرفته از بازی توانایی شما را در مسابقه، راهگشایی و انفجار مسیر خودتان به چالش می کشد. مسیری که دشمنان و گلوله های بی شمار سرتاسر آن را فرا گرفته اند. وسیله ی نقیله ی خود را برای یک نبرد هوشمندانه و حساب شده شخصی سازی کنید. با دوست خود به پای حالت دو نفره این بازی بنشینید و نهایت لذت را تجربه کنید.

برای نصب Update 4 باید موارد زیر بر روی  سیستم شما نصب شده باشند :

Pressure.Overdrive-CODEX Pressure.Overdrive.Update.1-CODEX Pressure.Overdrive.Update.2-CODEX

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی Pressure Overdrive

ویژگی های شاخص:نسخه پیشرفته بازیکنترل بهبود یافتهسلاح های جدیدحالت تک نفره و دو نفره محلی، حالت مرحله و بازی آزاد، حالت بی پایان جدیدمبارزه با غول های جدید3 دنیای متفاوت به اضافه ی 30 مرحله جدیدچندین نوع دشمن متفاوت و 3 غولشخصی سازی خودروی جنگی با بیش از 35 آیتم مختلفرده بندی امتیاز آنلاینموسیقی هیجان انگیز مشخصات بازی:نام: Pressure Overdriveپلتفرم: PCسال انتشار: 2017توسعه دهنده: Chasing Carrotsمنتشر کننده: Chasing Carrotsسبک بازی: اکشنزبان: انگلیسیلینک مرتبط: STEAM

Pressure Overdrive

لینک دانلود