تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر MX vs. ATV Reflex

بازی MX vs. ATV Reflex در سبک مسابقه ای می باشد که توسط استودیوهای Double Helix Games , Rainbow Studios , Nordic Games ساخته شده و استودیوی Nordic Games این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در این بازی شما باید سریع تصمیم گیری کرده و کنترل کاملی بر مسابقاتی که در آن شرکت می کنید داشته باشید .

خلاصه داستان : هسته ی اصلی بازی به بازیکنان این اجازه را می دهد تا مسابقات سوپرکراس و متورکراس را بر روی موتورهای دو چرخ و ATV برگزار کنند . در واقع Reflex نسخه ای از MX vs. ATV می باشد که دارای ویژگی های بهبود یافته ای بوده است . یکی از عمده ترین این تغییرات موتور بازی سازی بوده است که گرافیکی عظیم را به وجود آورده . تغییر عمده ی دیگر در کنترل بازی می باشد که با بهبودهای استفاده آن را بسیار راحت تر کرده است . حقه زدن در بازی بسیار راحت تر شده شما می توانید با استفاده از ترکیبات مختلف حریفان خود را با چالش روبه رو کنید .

مشخصات بازی :نام بازی : MX vs. ATV Reflexنام بازی (فارسی) : مسابقات رانندگی خارج از جادهپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2010شرکت سازنده : Double Helix Games , Rainbow Studios , Nordic Gamesمنتشر کننده : Nordic Gamesسبک بازی : مسابقه ایحجم فایل : 3.3 گیگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود