دانلود بازی اندروید DEAD TARGET Zombie v4.49.1.2

به روز رسانی :

1399/07/27 نسخه v4.49.1.2 اضافه شد.

DEAD TARGET Zombie

بازی سبک اکشن می باشد که توسط استدیو بازی سازی VNG GAME STUDIOS برای دیوایس های اندروید منتشر شده است . در سال 2040 جنگ جهانی سوم رخ داده است ، مرزهای کشور های همسایه در حال جدایی هستند و همچنین جنگ های مدرن پیشرفته ای در حال رخ دادن است که شما باید در این جنگ های مختلف شرکت کنید و دشمنان را از پیش و رو بردارید . در بازی DEAD TARGET Zombie کمپانی CS رییس جمهور را با وجود خیانتی که کرده تهدید میکند که در صورت برآورده نشدن خواسته های آن ها ، زامبی های خطرناک را در مناطق مختلف رها خواهد کرد تا به مردم شهر آسیب برسانند . در بازی DEAD TARGET Zombie هیچ اشتباهی پذیرفته نیست و باید خیلی هوشمندانه به مبارزه با زامبی ها بپردازید . همچنین سلاح های مختلفی در بازی قرار گرفته شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید .

بازی DEAD TARGET Zombie

با گرافیک بسیار بالا و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.1 به بالا می باشد . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های بازی هدف مرده ها را در اختیارتان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود این بازی لذت ببرید . 
نام: DEAD TARGET Zombie
حجم فایل: 114 مگابایت
شرکت سازنده: VNG GAME STUDIOS
ورژن: v4.49.1.2
فرمت فایل: apk
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

DEAD TARGET Zombie v4.49.1.2

In 2040, World War III struck, and the country’s frontiers changed. Humans are infected with a new virus. The zombie apocalypse began, a plague occured. You can get a virus infection just through a bite of zombies.The plague visited the town. A special sniper team was hired to head to the warfare, collect guns and supply to prevent the spread of viruses and disease, save mankind!

لینک دانلود