تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Puzzle Lab – PC

به آزمایشگاه خوش آمدید! ماموریت شما ساده است حل پازل به طور فزاینده ای دشوار برای جمع آوری orbs و باز کردن آیتم ها و چالش های جدید. می خواهید بیشتر به ویرایشگر سطح سر بزنید تا خلاقیت های خود را برای به اشتراک گذاشتن با جهان ایجاد کنید. جستجو از مخزن آنلاین چالش هایی که مردم منتشر کرده اند. این بازی VR فعال شده است. اگر یک هدست VR دارید، می توانید پازل ها را به طور کامل در واقعیت مجازی بازی کنید و ایجاد کنید. هدست VR ندارید؟ بدون نگرانی! این بازی کاملا در یک محیط دسکتاپ سنتی کاملا خوب عمل می کند. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Astrocat Studios یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Puzzle.Lab.center

مشخصات بازی Puzzle Lab:نام بازی :  Puzzle Labپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Astrocat Studiosمنتشر کننده : Astrocat Studiosسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Puzzle Lab

لینک دانلود