تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Rise of Darkness v1.2.47882 برای آیفون و اندروید

به روز رسانی :

1394/8/26

بازی Rise of Darkness یک بازی جدید در سبک نقش آفرینی و اکشن می باشد که به تازگی توسط استدیو بازی سازی Victory-Game برای سیستم عامل های آی او اس و اندروید منتشر شده است . این بازی فقط به صورت آنلاین قابل اجرا می باشد . جهان در هرج و مرج است و زمان از حملات شیاطین به اموال مردم در حال سپری شدن است ، تنها امید برای بازگرداندن صلح و آرامش به شما می باشد ، کافرمایان و نیروهای خود را استخدام کنید و با به کار گیری از آن ها دشمنان را یکی پس از دیگری شکست دهید .

 ویژگی های بازی Rise of Darkness :– بازی در سبک نقش آفرینی و اکشن– تبدیل به شیطانها و مقابله با خسارت عظیم و نجات زندگی خود– ارتقا بال خود برای یک ظاهر خیره کننده و تقویت قدرت شماافزایش مهارت خود با رونز از بند باز کردن combos مهارت قدرتمند– چالش جالب بازی و جمع آوری اغلام– نبرد دو بازیکن و هیولا ، و بلند آوازه شو ضبط و دریافت پاداش برای تسلط خود– بازی کردن به صورت آنلاین– اشتراک گذاری پاداش لوکس خود– عضویت در انجمن صنفی برای خزیدن به سیاه چالاز بین بردن دشمنان در جنگ های صنفی با کسانی که در ابن بازی حضور دارند– باز کردن دست آوردهای و کسب عناوین شکوه– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید, آیفون, آیپد و آیپاد لمسی

– پشتیبانی از اندروید 2.3 به بالا و آی او اس 6.0 به بالا

Rise of Darkness is the newest action MMORPG powered by Unity 3D engine.Players can transform into 5 different Fiends, battle bosses and minions in Story Mode, occupy stages for desirable loots in Inferno Mode, fight against players from around the world in Arena and Soul Reap, or team up with partners in Multiplayer instances.The world is in chaos since the invasion of Underworld Demons. And the only hope to restore peace and order lies in a blood crystal that seals ancient Fiends’ power. Take over the blood crystal, unseal the power within, and dominate demons, for justice or for evil.Warriors, gear up and go feed your darkness side!

لینک دانلود