تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Guess the Disney Dogs

Guess the Disney Dogs یکی از بازی های فکری می باشد که در آن شما باید نام شخصیت های مورد علاقه خود را از این سری تصاویری که بازی به شما می دهد حدس بزنید که در این بازی می توانید به این نتیجه برسید که شما واقعا یک طرفدار واقعی سری انیمیشن های Disney هستید . در این بازی شما نام شخصیت هایی که کم و حتی یک بار در انیمیشن ظاهر می شوند را باید به یاد داشته باشید . در این بازی هربار که نام شخصیت را درست حدس بزنید 5 سکه جایزه میگیرید و اگر اشتباه کنید میتوانید برای ادامه بازی از این سکه ها استفاده کنید و یا از دوستان خود کمک بگیرید .

محیط بازی اندروید Guess the Disney Dogs

ویژگی های بازی اندروید Guess the Disney Dogs :– اضافه شدن مراحل با آپدیت های مداوم این بازی .– طراحی ساده این بازی و قابل بازی بودن برای تمام سنین کودکان– گذینه های بسیار برای بدست آوردن سکه– قابلیت نظر دادن درباره کاراکتر ها

Guess the Disney Dogs

Guess the Disney Character is a fun guessing-game. The game displayed 4 edited pictures of one iconic Disney character; you must then guess the name of the character. So enjoy this very exciting game for you and your children. Challenge yourself and see how fanatic you are with the Disney stories.

لینک دانلود