تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی لوسیوس برای کامپیوتر Lucius 2012

بازی کامپیوتر Lucius لوسیوس یکی از بازی های سبک ماجرایی و ترسناک است که توسط Shiver Games طراحی و ساخته شده و کمپانی Lace Mamba Global نیز آن را در سال 2012 برای پلتفرم PC به بازار عرضه کرده است . هنگامی که لوسیوس در سال 1966 متولد شد ، همه تصور می کردند او یک پسر عادی است . دوران کودکی اش در  ملک خصوص و لوکس پدرش , که سناتور ایالات متحده بود گذراند . اما داستان به همینجا ختم نمی شود . همه چیز در تولد 6 سالگی اش تغییر کرد.
اولین تماس هایش با شیاطین آغاز شد و شیطان خود را پدر واقعی او معرفی کرد . او لوسیوس را مجبور می کرد تا تمام اعضای خانواده اش را با استفاده از نیروهایی که شیطان در اختیار او گذاشته است , به قتل برساند . بازی در یک خانه آغشته به خون آغاز می شود جایی که محل زندگی لوسیوس است . او قادر است با استفاده از قدرت ذهن خود هر جسمی را به حرکت درآورد . بازی دارای گرافیک 3 بعدی و بسیار ترسناک است که می تواند خون را در رگ های پلیر منجمد کند . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

نام: Lucius
شرکت سازنده: Shiver Games
تاریخ انتشار: 2012
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
سبک بازی: ماجرایی و ترسناک
منتشر کننده: Lace Mamba Global
رمز فایل: www.download.ir

Lucius For PC Game - SKIDROW

When Lucius was born on the June 6th, 1966, nobody expected him to be anything other than a normal little boy but everything changed on Lucius’ 6th Birthday, when his true calling was revealed to him. Equipped with supernatural powers, take control of Lucius as he begins his blood filled tour of horror through his own house, using Hell’s powers of telekinesis and mind control to orchestrate deadly accidents that will minimize the population of the Dante Manor one by one by one.

لینک دانلود