دانلود بازی کامپیوتر Human: Fall Flat v17.11.2020 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/08/30 نسخه Human: Fall Flat v17.11.2020 - Portable اضافه شد.

Human: Fall Flat

یک بازی چند نفره و سرگرم کننده می باشد . باب ( Bob ) یک انسان معمولی است که هیچ قدرت فراطبیعی ندارد. اما می تواند با استفاده ی درست از ابزار کار های زیادی انجام دهد. با استفاده نادرست از ابزار ها حتی کار های بیشتری می تواند انجام دهد.

بازی Human: Fall Flat

با کنترل های نو آورانه و قابلیت های پیشرفته فیزیکی طیف وسیعی از چالش ها جذاب و معما های دشوار را برایتان فراهم می کند. رویا های Bob پر شده از معماهای دشوار که حل کردن شان نتایجی جالب و مضحک به همراه خواهند داشت. دنیای واقعی شاید گاهی فانتزی باشد، اما قوانین فیزیک میانه ی خوبی با فانتزی ندارند و بسیار جدی و حقیقی اند. آیا برای باز کردن در های اسرار آمیز تلاش خواهید کرد؟ یا دوست دارید که ببینید دستگاه صوتی را تا چه فاصله ای می توانید پرتاب کنید؟ پس این بازی مناسب شماست اگر می خواهید فکر و خلاقیت خود را به چالش بکشید. شما می توانید کنترل شخصیت را به طور کامل به دست بگیرید . هیچ چیز به شما تحمیل نمی شود و محدودیتی ایجاد نشده است. می توانید هر چیزی را بردارید، از هر چیزی بالا بروید و هر چیزی را با خود حمل کنید. بخش دو نفره بازی برای تجربه بیشتر با دوستانتان اضافه شده است. می توانید شخصیت خود را رنگ کنید و یا با استفاده از وبکم تصویر خود را روی شخصیت بازی بیاندازید. در نسخه جدید بازی مرحله ای به نام Ice اضافه شده است که می توانید با دوستانتان در برف به بازی های مختلف از جمله اسکی بپردازید. 
نام: Human: Fall Flat
حجم فایل: 1.02 گیگابایت
شرکت سازنده: No Brakes Games
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
ورژن: v17.11.2020
نسخه: Portable
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: معمایی - چند نفره - کمدی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Curve Digital
رمز فایل: www.download.ir

Human: Fall Flat v17.11.2020 - Portable

In Human: Fall Flat you play as Bob, a wobbly hero who keeps dreaming about surreal places filled with puzzles in which he’s yet to find the exit. Exploration and ingenuity are key, challenge your creativity as every option is welcome!

لینک دانلود