تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی مک Metro 2033 Redux

بازی مک Metro 2033 Redux در سبک شوتر اول شخص , اکشن می باشد که توسط استودیوی 4A Game ساخته شده و استودیوی Deep Silver این بازی را برای سیستم عامل MacOSX منتشر کرده است . در سال 2013 دنیا توسط یک رویداد آخرالزمانی ویران می شود تقریبا انسان ها جان خود را از دست داده و سطح زمین بایر و غیر قابل استفاده می شود . تعداد انگشت شماری از باقی ماندگان به اعماق مترو در موسکو پناه می برند .

خلاصه داستان : سال 2033 می باشد یک نسل از انسان ها در همان متروهای زیرزمینی به دنیا آمده و در همان جا رشد می کنند . آنها یاد می گیرند که چگونه باید از خود در مقابل دیگر انسان ها و موجوداتی که در بیرون از متروهای زیرزمینی انتظار آنها را می کشند دفاع کنند . شما در نقش فردی به نام Artyom هستید کسی که چند روز قبل از وقوع این حوادث به دنیا آمده و در زیر زمین پزرگ شده است . او تا به حال از مرزهای امن مترو عبور نکرده ولی طی یک حادثه او به دنبال ماموریتی عظیم می رود تا بقیه نجات یافتگان را از یک خطر بزرگ آگاه سازد . گیم پلی بازی بازی مک Metro 2033 Redux دارای پیشرفت هایی بوده از همون اول ما شاهد 60 فریم شدن بازی هستیم که در سرعت ان بسیار تاثیر داشته است همچنین بهبود در تکسچرها و رزولوشن بازی از دیگر نکات مثبت آن به شمار می رود . شما می توانید بازی را به دو حالت Survival یا همان مخفی کاری و Spartan به صورت سریع پیش ببرید . مود Ranger نیز بار دیگر برگشت و بدون داشتن HUD , UI مبارزات سنگین تر و چالش های سخت تری را پیش پای شما قرار می دهد .

مشخصات بازی : نام بازی : Metro 2033 Redux نام بازی (فارسی) : مترو 2033 ریداکس پلتفرم : MacOSX زبان : انگلیسی سال انتشار : 2014 شرکت سازنده : 4A GAMES منتشر کننده : Deep Silver سبک بازی : اکشن , شوتر اول شخص حجم فایل : 6.8 گیگابایت نوع فایل : app لینک مرتبط : Steam
لینک دانلود