دانلود بازی های Top 10 September Games Of IOS 2013 آیفون آیپد آیپاد

بازی های Top 10 September Games Of IOS 2013 از مجموعه بازی های پر فروش و پر طرفدار سیسنم های IOS می باشند، امروز ما ۱۰ بازی از بهترین بازی های سه بعدی با گرافیکی بالا برای شما کاربر محترم دانلود فارسی تهیه کردیم، این بازی ها بر گرفته از بازی های اکشن،ماجراجویی،ترسناک و کودکانه می باشد،شما همکنون می توانید عکس تمامی بازی ها با توضیحات کامل آنها را در ادامه مطلب دنبال کنید، امیدواریم از دانلود این بازی های برتر  لذت کامل را ببرید.

ویژگی های بازی های Top 10 September Games Of IOS 2013 :

– سه بعدی

– دارای گرافیک بالا

– وقت و هزینه کمتر

– بهترین بازی های جدید و برتر IOS 2013

– بر گرفته برای تمامی سیستم های عامل IOS

– قابل استفاده در گوشی های آیفون، آیپد، آیپاد

بازی Siege Hero Wizards یکی از بازی های پر طرفدار سیستم های IOS است که در ۸۹ کشور جهان رتبه بندی شده و توسط ۷ میلیون بازیکن حرفه ای بازبینی شده است، در بازی محاصره جادوگران قهرمان شما بدون اینکه به حیوانات آسیب برسانید باید اورک ها را هدف بگیرید و خانه ی آنها را تخریب کنید، شما در این بازی باید خلاقیت خودتان را نشان دهید، این بازی با محیط سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی محاصره جادوگران قهرمان :

Siege-Hero-Wizards1-www.download.ir  Siege-Hero-Wizards2-www.download.ir

سایت مرتبط : Itunes

بازی CrazyLegion یکی از جدیدترین بازی های سیستم IOS است، این بازی بصورت استراتژیک و اکشن ساخته شده و با محیطی کاملا سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده است، در بازی دیوانه و خشمگین جنگ به صورت نبردی تنگاتنگ و خشن صورت می گیرد و شما باید در تمامی جنگ از ارتش بسیار قوی خود استفاده کنید، در این بازی جنگ بصورت هوایی و زمینی می باشد و برای شکست دشمن باید از تمامی امکانات استفاده کنید، در بازی دیوانه و خشمگین از سلاح های حرفه ای استفاده شده تا هیچ کمبودی در مقابل دشمن سر سخت نداشته باشید، این بازی مناسب تمامی سیستم های IOS 4.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی دیوانه و خشمگین :

CrazyLegion2-www.download.ir  CrazyLegion1-www.download.ir

سایت مرتبط : Itunes

بازی ۲۰۱۳ Infected Wars یکی از ترسناک ترین بازی های سیستم IOS است، در بازی جنگ آلوده که در سال ۲۰۱۳ رخ داده است به دلیل ویروس شناخته شده ای که به سرقت رفته و در شهر پخش شد تمامی مردم به حالت زامبی ها و جانوران بدشکل و هیولاهای غول پیکر در آمدند و هر کس برای نجات حال خود باید از این شهر فرار کند، شما در این بازی ۱۴ سلاح مختلف و قوی دارید و باید به وسیله این سلاح ها با تمامی زامبی ها بجنگید و جان خود را نجات و از این شهر فرار کنید بازی جنگ های آلوده بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده و مناسب سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی جنگ آلوده :

Infected-Wars 2013-2-www.download.ir  Infected-Wars 2013-1-www.download.ir

سایت مرتبط : Itunes

بازی ندای وظیفه یک تیم ابر قدرت جهان است، این تیم ابر قدرت اختصاص به ایالات متحده آمریکا می باشد که خود را برای جنگ با دشمنان ناشناخته آماده می کند ماموریت شما در بازی ندای وظیفه این است که این تیم را رهبری کنید و برای شکار کردن کسانی که رهبری این دشمنی را میکنند مسئول هستید، بازی ندای وظیفه از اسلحه های بسیار حرفه ای استفاده شده است و شما می توانید به وسیله این اسله ها و تیم چندنفره ی بسیار قوی که همراه شما هستند دشمنان را شکست دهید بازی ندای وظیفه با گرافیک فوق العاده زیبا و محیطی سه بعدی طراحی شده است و مناسب سیستم های IOS 6.0 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی ندای وظیفه :

Call-of-Duty-Strike-Team2-www.download.ir  Call-of-Duty-Strike-Team1-www.download.ir

سایت مرتبط : Call Of Duty Strike Team

بازی iBoat Racer یکی از هیجانی ترین بازی های مسابقه ای رالی قایقرانی است، در این بازی برای رسیدن به خط پایان باید از امواج با سرعت باور نکردنی عبور کنید و فشار دریچه گاز را به حداکثر برسانید،مراحل این بازی در سراسر اقیانوس آرام صورت می گیرد و در این مراحل با مناظر بسیار زیبای اوشن روبرو خواهید شد، این بازی بسیار پر هیجان و پرطرفدار بوده و مناسب گوشی های با سیستم عامل IOS 4.2 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی رالی قایقرانی :

iBoat-Racer1-www.download.ir  iBoat-Racer2-www.download.ir

سایت مرتبط : Itunes.Apple

بازی Red Gun یکی از بازی های پر طرفدار سیستم IOS با گرافیک HD و محیط سه بعدی است، بازی تفنگ قرمز جنگ بین صهیونیست و لهستان است، در این بازی شما باید از مملکت صهیونیست دفاع کنید و کودکان و خانواده ها را از دست لهستانی ها نجات دهید، این بازی فقط با اسلحه کلت انجام می شود و بسیار پر هیجان است، بازی تفنگ قرمز به صورت قدیمی و کابویی طراحی شده و مناسب برای IOS 3.1.3 به بالا است.

تصاویری از محیط بازی تفنگ قرمز :

Red-Gun2-www.download.ir  Red-Gun1-www.download.ir

سایت مرتبط : Itunes

داستان بازی Aladin and the Enchanted Lamp برای همه شما به طور کامل مشخص است، بازی Aladin and the Enchanted Lamp داستان یک پسر یتیم جوان است که در شرق زندگی می کند و تنها ثروت نهفته او یک خانه ی کوچک با یک حلقه قدیمی که قبلا به پدرش تعلق داشت بوده است، و خلاصه که علاء الدین به وسیله یک چراغ جادو به ثروت کلونی می رسد، سبک این بازی ماجراجویی بوده و با گرافیکی بالا و به صورت سه بعدی طراحی شده است، بازی Aladin and the Enchanted Lamp مناسب برای سیستم IOS 4.3 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی علاء الدین و چراغ جادو :

Aladin-and-the-Enchanted-Lamp2-www.download.ir  Aladin-and-the-Enchanted-Lamp3-www.download.ir

سایت مرتبط : Itune

آیا شما از بازی برش میوه ها خسته شده اید،بازی Ninja Slash – Runner از بازی های نینجای میوه، یونینجا و دیگر نینجاهای دیگر متفاوت است، بازی Ninja Slash – Runner در یک دنیای پر از هرج و مرج و هیولاهای خشمگین و شیاطین تشکیل شده است و تنها یک نینجای دونده می تواند با مبارزه ی افسانه ای خود آنها را شکست دهد، بازی Ninja Slash – Runner بصورت یک داستان افسانه ای ساخته شده است، بازی Ninja Slash – Runner به صورت سه بعدی طراحی شده و مناسب برای تمامی سیستم های IOS 5.0 به بالا است.

تصاویری از محیط بازی نینجا اسلش دونده :

Ninja-Slash2-www.download.ir  Ninja-Slash1-www.download.ir

سایت مرتبط : Itunes

بازی Ben 10 یکی از زیباترین و پرطرفدارترین بازی های IOS است، در این بازی برای بر قرار کردن توانایی های پسر بچه ای بنام بن که برای کمک و نگهداری پدر بزرگ خود با همه ی دشمنان خود به وسیله ی خاصی مجنگد و از طریق ساعت جادویی خود آنها را شکست می دهد، بازی Ben 10 به صورت سه بعدی طراحی شده است و برای کسانی که علاقه ی خاصی به بازی های سه بعدی دارند پیشنهاد می شود، این بازی مناسب برای IOS 4.3 به بالا است.

تصاویری از محیط بازی بن 10 :

Ben-10-1-www.download.ir  Ben-10-2-www.download.ir

سایت مرتبط : Itunes

بازی Asphalt 8 یکی از برترین بازی های است که در سال ۲۰۱۳ شرکت گیم پلی شروع تصمیم با ساخت همچین بازی گرفته شد . در سری جدید بازی Asphalt از جلوه های ویژه ،  ماشین های جدید استفاده شده است . گرافیک بازی Asphalt 8 را میتوان به عنوان یکی از برترین بازی های سری آیفون نام برد که سراسر دنیا منتظر ارائه نسخه نهایی این بازی بودند . بازی آسفالت ۸ مناسب برای ios 5 به بالا می باشد.

تصاویری از محیط بازی آسفالت 8 :

Asphalt-8-2-www.download.ir  Asphalt8.2.www.download.ir

دانلود بازی های Top 10 September Games Of IOS 2013 آیفون آیپد آیپاد با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مرتبط : Itunes

لینک دانلود