تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری 0N 0W

0N 0W، این بازی یک بازی مهیج در سبک اکتشافی و اول شخص است که تجربه جدیدی را برای گیمرهای علاقمند به این سبک از بازی ها فراهم می آورد. این بازی بر خلاف بازی های سوم شخص که روندی یکسان و به اصطلاح خطس دارند، تجربه کاملا غیر خطی را از طریق چندین دنیای باز در اختیار گیمرها قرار داده است که در آن همه چیزهایی که می بینید در دسترس هستند. تمرکز ماجراجویی، تمرکز بر اهداف، مدیتیشن های مناسب برای همه سنین با هدف کشف محیط های زیبا می تواند از ویژگی های مهم این بازی به شمار رود. یکی از ویژگی های این بازی این است که برای اجرا نیاز به یک سیستم پیشرفته ندارد و تقریبا اکثر سیستم های موجود این بازی را ساپورت می کنند. این بازی یکی از پر زرق و برق ترین بازی هایی است که شما در عمر خود دیده اید. با سفر در دنیایی زیبا همراه با رنگ هایی متنوع می توانید این بازی را انجام دهید.

0N.0W.center عکس سنتر

مشخصات بازی 0N 0W:نام بازی : 0N 0Wپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Colorfictionمنتشر کننده : Colorfictionسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

0N 0W

0°N 0°W is a first person exploration game. It's an entirely non linear experience through multiple open worlds where everything you see is accessible. The focus is a meditative adventure apt for all ages with the sole objective of discovering beautiful environments to relax in. A randomized level progression system will provide a different journey each time you play! A cross country road trip strands you in a mysterious town lost amidst towering mesas and swaying dunes, will you beckon the glowing call of its lone storefront and embark on a fantastical multidimensional walkabout through space and time?

لینک دانلود