تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری A song in the void – PC

A song in the void، این بازی یک بازی تک نفره شخص اول است. این بازی از جمله بازی های موزیکال است و در آن همه چیز وابسته به موسیقی می باشد. تنظیم پدیده هایی در جهان که در آن همه چیز وابسته به موسیقی است می تواند تجربه ای جالب باشد. جستجو برای آهنگ های صوتی پراکنده در سراسر زمین برای جمع آوری تم موسیقی هر جزیره و بازگرداندن هماهنگی به آنها از وظایف شما در این بازی به شمار می رود. هر جزیره محیط زیست منحصر به فرد خود را با خطرات و چالش های خاص خود دارد. هر جنبه ای که در این محیط یافت می شود با موسیقی واکنش نشان می دهد. سرنوشت مردم خود را بیاموزید و برنامه های AI را با اولویت های اشتباه نادیده نگیرید. شما آخرین امید مردم هستید. این بازی یک بازی مهیج در سبک بازی های موزیکال است که برای علاقمندان به این سبک از بازی ها پیشنهاد می شود.

A.song.in.the.void.center عکس سنتر

مشخصات بازی A song in the void:نام بازی : A song in the voidپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

A song in the void - PC

A Song in the Void PC Game is a single player platformer in first person. Set in a world where everything is tie to the music. Search for audio tracks dispersed throughout the land to reassemble each island’s musical theme and restore harmony. Each island features its unique environment with its specific dangers and challenges. Every aspect found within these environments reacts and grows with the music. Discover the fate of your people and foil the plans of an AI with the wrong priorities. You are the last hope of your people… A Song in the Void.

لینک دانلود