تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Aeroplanoui

Aeroplanoui، این بازی نیز همانند بازی های نوستالژیک در سبک اکشن، یکی از بازی های هیجان انگیزی است که می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند. در این بازی هنگامی که دشمن تهاجم را آغاز می کند، شما مسئول محافظت از عملیات استخراج سیارک هایی می شوید که برای نجات ساره خودتان به آنها نیاز دارید. در این بازی هیجان انگیز تا جاییکه می توانید باید موقعیت خود را در حالت نرمال حفظ نمایید تا بتوانید از سیاره خود در مقابله نیروهای خصمانه در آینده محافظت کنید. در این بازی همچنین حداکثر چهار نفر می توانند نیروها را به هم پیوند بزنند و بازی کنند و از طریق انبوهی از سفینه فضایی دشمن، تانک ها، هواپیماهای بدون سرنشین و غیره به راه پیروزی برسند. این بازی می تواند شما و دوستانتان را ساعت ها سرگرم سازد.

Aeroplanoui.center عکس سنتر

مشخصات بازی Aeroplanoui:نام بازی : Aeroplanouiپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Aeroplanoui

You are tasked with protecting the asteroid mining operation, when the enemy starts the invasion. Protect your base from the incoming hostile forces for as long as you can to earn your place in the leaderboards.Up to four friends can join forces and play online, to shoot your way to victory through hordes of enemy spaceship, tanks, drones and more.

لینک دانلود