تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتری Autocross Madness 2019 – PC نسخه TiNYiSO

Autocross Madness 2019، این بازی یکی از مهیج ترین بازی ها در سبک ماشین سواری است که با صحنه هایی زیبا و بسیار مهیج سبب می شود تا کاربر ترشح آدرنالین را بطور کامل حس کند. این بازی مهیج شامل ماشین هایی سواری و یا غول آسا است که شما با انتخاب یکی از آنها در میان انبوهی از ماشین های دیگر مسابقه خود را آغاز کرده و در نهایت باید پیروز میدان شوید. رانندگی با ماشین های قدرتمند در میان صخره های بزرگ می تواند به شما حس تازه ای را انتقال دهد. رانندگی در این جاده ها آنطوریکه به نظر می رسد یک ایده بد است اما در واقع یک ایده کاملا سرگرم کننده است! فیزیک خودروهای موجود در بازی باعث می شود تا کنترل بازی آسان شود اما باید در نظر داشت که جاده ها شما را به چالش می کشند که همین امر سبب می شود تا کنترل ماشین ها در برخی جاده ها کار چندان ساده ای نباشد. رانندگی در میان منظرهای زیبا و سرعت بسیار زیاد در رانندگی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد بطوریکه مخاطبان علاقمند به این سبک از بازی ها را می تواند تا ساعت ها سرگرم کند. چالش خود را در رانندگی مانند یک دیوانه بیازمایید. همانطور که سعی می کنید تا به خط پایان به همان سرعتی که ممکن است حرکت کنید باید سعی کنید پارداری خود را در جاده نیز حفظ کنید.

Autocross.Madness.center عکس سنتر

مشخصات بازی Autocross Madness 2019:نام بازی : Autocross Madness 2019پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماشین و موتور سوارینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Autocross Madness 2019 - PC

Time to tour the world! Driving a muscle car on edgy cliffs?! Sounds like a bad idea. But actually it’s quite fun! Car physics will make the game-play control easy, but hard to master! Drive trough beautiful landscapes and go mad into curves or just be a Sunday driver. Challenge yourself in driving like a mad man. As you try to get to the finish line as fast as possible.

لینک دانلود