تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Bomb Chicken – PC

Bomb Chicken، این بازی یکی از بازی های فانتزی در سبک اکشن و ماجرایی به شمار می رود که برای علاقمندان به این سبک از بازی ها بسیار سرگرم کننده است.داستان با زی به این شکل است که پس از یک حادثه فجیع، مرغی به ظاهر معمولی به یک قهرمان بزرگ و با ویژگی پرتاب بمب تبدیل می شود.  شما با مکانیزم همه کاره بمب گذاری که با تخمگذاری این مرغ درهم آمیخته شده است می توانید دشمنان خود را نابود کرده و پیروز شوید. این بازی با گرافیک پیکسلی و سریعی که دارد محیطی بسیار فانتزی را برای مخاطبان خود خلق می کند. در این بازی امنیت در این مرکز شهر به هم خورده است و دشمنان به آنجا هجوم آورده اند و تنها ساکنان جنگل محلی در این جنگ در امان هستند. حال شما باید با توانایی که دارید به دشمنان حمله کنید تا بتوانید به مقصد خود رسیده و مردمان را نجات دهید. همچنین شما در هر مرحله اهداف خاص خود را دارید که باید آنها را به پایان برسانید. این بازی با گذشت مراحل مختلف توانایی های جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آنها می توانید دشمنان خود را نابود کنید.

Bomb.Chicken.center عکس سنتر

مشخصات بازی Bomb Chicken:نام بازی : Bomb Chickenپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Bomb Chicken - PC

After a freak accident, a seemingly ordinary chicken becomes a bomb laying free range hero. Explore the versatile mechanic of laying bombs in this explosive exploration platformer. Security is tight at the facility and they only employ the local jungle inhabitants to work. There for fear of the secrets getting into the hands of rival fast food chains. Not much is know about what exactly is in the sauce or what makes it so addictive. Rumour says it is collect rather than make from within a temple that BFC purchase under dubious circumstances. The temple and the Blue Hot Sauce are regard with such significance that BFC made the temple their official HQ.

لینک دانلود