تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Furwind

Furwind، این بازی یکی از بازی های سبک نوستالژیک است که به تازگی منتشر شده است. شما با این بازی به یاد دوران کودکی خود می افتید. ترکیب پیکسل های بازی با رنگ های متنوع بسیار زیبا و خاطره انگیز است. این بازی با اینکه گرافیک پیکسلی دارد ولی می تواند برای بسیاری از گیمرها جذاب باشد. در این بازی جذاب جنگ قدیم بین اجداد با حبس یکی از آنها به پایان یافته است. داروین، که مدت ها درگیر بود، از اسارت اهریمن ها آزاد شده است و آماده است تا تاریکی و جنون را به جنگل برساند. یک جوان ساکن Moontail، آگاه نیست که به زودی به یکی از بزرگترین و خطرناک ترین ماجراهای زندگی اش می رود. در این بازی شما می توانید یک روباه کوچک را در ماجراجویی خود هدایت کنید تا نیروهای بزرگی را شکست دهید که جنگل را ویران می کند. این بازی یک بازی نوستالژیک در سبک ماجرایی است که می تواند بسیاری از شما را مجذوب خود کند.

Furwind.center عکس سنتر

مشخصات بازی Furwind:نام بازی : Furwindپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Furwind

The old war between ancestors ended with the imprisonment of one of them. Darhûn, who was caged for eras, has been released from his captivity and is ready to take the dark and madness to the forest.Furwind, a young inhabitant of Moontail, is not aware that soon will go to one of the biggest and most dangerous adventures of his life.

لینک دانلود