تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Galaxy Monster – PC

Galaxy Monster، این بازی یک بازی هیجان انگیز در سبک اکشن است که به نوعی محیطی نوستالژیک را از دهه 1990 برای کابران تداعی می کند. در این بازی شما نقش یک فضانورد را دارید که در کهکشان های دور باید با هیولاها مبارزه کرده و آنها را شکست دهید. این بازی با گرافیک پیکسلی ولی در عین حال زیبایی که دارد می تواند به عنوان یک بازی نوستالژیک بسیاری از کاربران علاقمند به سبک اکشن را ساعت ها سرگرم سازد. داستان بازی به این صورت است که در میان ستاره های دور، قهرمانان با هیولاها در عرصه های سخت و دشوار مبارزه می کنند. این مبارزه ابدی است شما در هر مرحله لازم است 20 موج را نگه دارید تا بتوانید پیروز میدان شوید. هر موج بعدی سخت تر و سخت تر خواهد شد. آیا شما توانایی کافی برای مقاومت در برابر تمام آزمایشات را دارید و به این نبرد دشوار پایان می دهید؟ در نهایت لازم است که رئیس منحصر به فرد هر مرحله را شکست بدهید. با گذشت مراحل مختلف سلاح های پیشرفته تری را دریافت خواهید کرد.

Galaxy.Monster.center عکس سنتر

مشخصات بازی Galaxy Monster:نام بازی : Galaxy Monsterپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Galaxy Monster - PC

The action takes place in the alternative reality. Among far stars, heroes fight monsters on arenas. This fight is eternal. On each arena it is necessary to hold on 20 waves. Each subsequent wave will be harder and harder. Do you have enough strength to withstand all the tests and reach the end in this difficult battle. At the end it is necessary to defeat the unique Boss. Use boxes with ammunition that appear every second wave to fill up an ammunition and health. But be careful, some opponents are not worth it to spend for them a precious ammunition.

لینک دانلود