تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Gods trigger – PC نسخه RELOADED

Gods trigger، این بازی یکی از بازی های زیبا و جذاب در سبک اکشن است که درون مایه ای استراتژیک نیز دارد. از ویژگی های این بازی کامپیوتری می توان به محیطی زیبا و شلوغ و همچنین شوترهایی بسیار هیجان انگیز و سرعت بالای عکس العمل های هوش مصنوعی این بازی اشاره کرد. شما در این بازی همراه با یک دوست به سراغ دشمنان رفته و با سلاح هایی که در اختیار دارید و با گذشتن از مراحل پیش رو این سلاح ها پیشرفته تر نیز می شوند، باید دشمنان خود را نابود کنید. اولین چیزی که در این بازی نظر مخاطبان را به خود جلب می کند محیط جذاب و هیجان انگیز این بازی است که با گذشت زمان هیجان انگیزتر نیز می شود، چراکه با شلیک و ایجاد یک جنگ تمام عیار میان دشمنان و مخاطب شلوغی محیط بیشتر شده و سبب افزایش هیجان بازی نیز می شود. در مراحل اول شاید این بازی بسیار ساده به نظر برسد ولی با گذشت مراحل و پشت سر گذاشتن دشمنان، دشمنان جدیدی به جنگ با شما آمده و این سبب می شود که بازی دشوارتر شود. این بازی برای علاقمندان به بازی هایی در سبک اکشن و استراتژیک پیشنهاد می شود که می تواند آنها را تا ساعت ها پشت سیستم خود میخکوب کند.

GlassWire.center عکس سنتر

مشخصات بازی Gods trigger:نام بازی : Gods triggerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Gods trigger - PC

Plunge into an over-the-top co-op bloodbath starring an unlikely duo of an Angel and a She-Devil. Revel in a wide selection of guns, melee weapons, and unique superpowers that ensure a truly gory bloodbath. Harry, a soldier of Heaven, and Judy, an escapee from Hell. Have to work together to kill the Four Horsemen and stop the Apocalypse. Bask in an intense skill-based action where one shot is enough to kill the enemy or you. Enjoy stopping the Apocalypse with your friend in the fully-featured co-op campaign. Meet the unforgettable Horsemen of the Apocalypse face to face and test your cooperative skills against their unique powers. Master the strengths of your characters and surprise the enemies with your impeccable teamwork. Play online or side by side on the couch. Stand against an army of maniac enemies, including possessed bikers, angelic warriors and more.

لینک دانلود