تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Grim Earth – PC

Grim Earth، این بازی یکی از بازی های جذاب در سبک ماجرایی . فکری است که بی شک علاقمندان به این سری از بازی ها را مجذوب خود خواهد کرد. این بازی یک بازی با پلتفرم 2D (دو بعدی) است که با الهام بخشی از گیم پلی SNES / Amiga era طراحی شده است. این بازی شامل ترکیبی از عمل، اکتشاف و برخی از حل پازل می باشد که بدین وسیله مخاطب را کاملا درگیر داستان خود می کند. این بازی به یک داستان در حال وقوع می پردازد؛ شما با شخصیت های جدید ملاقات خواهید کرد، نبرد با بیگانه ها را تجربه می کنید، پرش از ارتفاع، صعود به کوه ها، شنا، اسلاید و دیگر اعمال را در این بازی انجام می دهید تا به موفقیت دست یابید. همچنین لازم به ذکر است که این بازی از یک هوش مصنوعی قدرتمند نیز بهره می برد که علیرغم کم بودن حجم بازی ولی توانسته است تا در بسیاری از فستیوال هایی که این بازی ارائه شده، تحسین منتقدان را همراه داشته باشد.

Grim.Earth.center عکس سنتر

مشخصات بازی Grim Earth:نام بازی : Grim Earthپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Grim Earth - PC

Grim Earth PC Game is a 2D platform game inspire by SNES/Amiga era gameplay. Featuring a blend of action, exploration and some puzzle solving. The game tells an on-going story as you meet new characters, battle alien hostiles and jump, climb, swim, slide. And float (zero-g) your way through a variety of locations. Humans 2.0 are very friendly however, existing in peaceful harmony. With all, thanks partly to the kind programming their AI fathers have bestowed upon them.

لینک دانلود