تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Hovership Havoc – PC نسخه PLAZA

Hovership Havoc، این بازی جذاب و هیجان انگیز یکی دیگر از بازی ها در سبک شوتر و اکشتن است که می تواند علاقمندان به این سبک از بازی ها را تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی یک بازی تیر اندازی است که می تواند 3 نفره نیز انجام شود. این بازی شامل سطوح مختلفی است که بازیکن می تواند بنابر نیاز خود هرکدام را انتخاب کند. این بازی در هر بار بازی کردن دارای محیطی مختلف است که سبب می شود بازیکن احساس خستگی نکند. همچنین دارای هوش مصنوعی قدرتمندی نیز هست که می تواند تمامی محیط بازی را چیده و دشمن الگوها را ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که دو مرحله بازي یکسان نیستند. عبور از طریق اتاق های یک کارخانه روباتیک مربوط به انتساب دشمنان ربات و جمع آوری امتیازات فراوان از اهداف این بازی هیجان انگیز به شمار می رود. این بازی می تواند برای بسیاری از کاربران علاقمند به بازی های شوتر و اکشن بسیار جذاب باشد.

Hovership.Havoc.center عکس سنتر

مشخصات بازی Hovership Havoc:نام بازی : Hovership Havocپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Hovership Havoc - PC

Hovership Havoc PC Game is a twin-stick shooter with 3rd person boss battles. Randomly generated levels with 100s of combinations of rooms. And enemy spawn patterns to ensure no two playthroughs are ever the same. Traverse through rooms of a futuristic robotic factory destroying robot enemies and collecting XP. Find randomly dropped abilities that can strengthen your chances to survive through the entire factory. 4 Hoverships to choose from with their own unique weapon and stats for completely different play styles.

لینک دانلود