تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Inflatality – PC

Inflatality، این بازی یکی از بازی های جذاب و زیبا با محیطی دوست داشتنی برای سیستم عامل های ویندوز است. با استفاده از کنترل های ساده ای که در اختیار شما قرار می دهد می توانید با دوستان خود به مبارزه بپردازید. این بازی داستان شخصیت های بادکنکی است که برای برتری با یکدیگر مبارزه می کنند. سلاح ها و حرکت هایی که در این بازی وجود دارد سبب می شود که به هیجان بازی افزوده شود. پیدا کردن برخی از دوستان، گرفتن دو کنترل کننده و آماده شدن برای نبرد با آنها در این بازی می تواند بسیار لذتبخش باشد. نبرد برای پیروزی نهایی و برتری در حال آغاز است. نگاه منحصر به فرد، نام و شخصیت حمله گر ویژه خود را انتخاب کنید، سپس برای مبارزه با طیف وسیعی از میدان جنگ خنده دار با سلاح های تند و تیز با مزه آماده شوید. این بازی می تواند برای بسیاری از کاربران بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد.

Inflatality.center عکس سنتر

مشخصات بازی Inflatality:نام بازی : Inflatalityپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Inflatality - PC

Find some friends, grab two controllers and get ready to fumble - the battle for ultimate inflatable supremacy is about to begin. Choose your waver's unique look, name and special attack, then prepare to fight across a range of hilarious battlegrounds with ludicrous waver weaponry and nothing but the wind and total elastic rage.

لینک دانلود