دانلود بازی کامپیوتری Lanternium – PC

Lanternium، این بازی یک بازی ماجرایی است که شما در آن نقش یک راکون را ایفا می کنید. راکون ماجراجویی با یک فانوس جادویی در یک محیط زیبا و پر از پازل های جالب قرار گرفته است که شما بایستی با پشت سر گذاشتن این مراحل راکون را به سمت هدف خود راهنمایی نمایید. این بازی در ترکیبی از رنگ های متنوع، محیطی شاد را برای علاقمندان به این سبک از بازی ها فراهم آورده است. شما در این بازی باید با گرفتن دزدها و جمع آوری خوراکی های به سرقت رفته به بازگرداندن عدالت در سرزمین خود کمک کنید! اگر دوست دارید پازل ها دشوارتر باشند و می خواهید برای کمک به راکون از پازل ها و مراحلی متفاوت تر بگذرید پس به Lanternium خوش آمدید! در این بازی باید یادبگیرید که اگر کوکی های مورد علاقه شما را به سرقت برده اند چه کاری انجام دهید. شما در یک دنیای عجیب و غریب از مکعب های رنگارنگ، تله ها، سطوح لغزنده و حلزون های عصبانی به سر می برید و باید در این محیط به دنبال دزدها بگردید و آنها را بیابید. فانوس جادویی نیز در این راه کمکتان خواهد کرد.

Lanternium.center عکس سنتر

مشخصات بازی Lanternium:نام بازی : Lanterniumپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Lanternium - PC

Adventure raccoon with a magical lantern, full of interesting puzzles built on a combination of colors. You need to catch the thief, collect stolen yammy and restore justice! If you like difficult puzzles and want to help the little raccoon then welcome to Lanternium! What are you gonna do if your favorite cookies are stolen? And you find yourself in an odd world of colorful cubes, traps, slippery surfaces and angry snails when you are pursuing the thief! And above all you’re just a small raccoon who have only a magic lantern Right!

لینک دانلود