تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Levelhead – PC

Levelhead، این بازی نیز یکی از هیجان انگیزترین بازیها در سبک اکشن و ماجرایی است که با محیطی زیبا و تقریبا نوستالژیک سبب شده تا مخاطب را درگیر داستان زیبای خود کند و او را به یاد دهه 90 میلادی بیاندازد. توسعه دهندگان این بازی با گرافیک پیکسلی سعی داشته اند علیرغم هیجان و اکشن بودن بازی، سبک نوستالژیکی آن را نیز حفظ نمایند. در این بازی شما به وسیله قدرتهایی که در دست دارید باید دشمنان خود را از بین ببرید تا بتوانید پیروز بوده و از آنها امتیازات لازم را کسب نمایید. طبق گفته های توسعه دهندگان این بازی، این بازی همه چیز را تحت پوشش قرار داده است. شما در این بازی توپ هایی را دارید که با زنجیرهای آتش ادغام شده اند و همچینین درهای وجود دارند که باز نخواهند شد تا زمانیکه تمام دشمنانتان را از بین ببرید. این بازی شامل بلوک ها و مانع های انفجاری نیز می باشد که باید از آنها عبور نموده و به مقصد خود برسید.

Levelhead.center عکس سنتر

مشخصات بازی Levelhead:نام بازی : Levelheadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Levelhead - PC

WELL WE’VE GOT IT ALL COVERED. We’ve got cannons. We’ve got chains of fire. And we’ve got doors that won’t open until you destroy *all of the enemies*. Here you can follow other Levelheads, monitor your stats. Compete with others for top speed runs or top scores. And share and curate a collection of favorites. Did we mention there are switches, levers, and moving platforms? Breakable blocks, giant gems, and blaster barrels? Building levels is good, but having other people play your levels is better! So we took inspiration from modern social platforms and built the LEVELHUB.

لینک دانلود