تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Myha Return to the Lost Island – PC نسخه PLAZA

Myha Return to the Lost Island، بازگشت مایاها به جزیره گمشده اولین بازی ماجراجویی ارائه شده از استدیوی بازی سازی scifi به شمار می رود. این بازی جذاب توسط دنیس مارتین با موتور قدرتمند بازی سازی Unreal 4 توسعه اده شده است. این بازی در واقع اقتباسی از بازی مکعب سیاه ساخته شده توسط سیمون Mesnard به شمار می رود. شما در این بازی در زمان های دوری به سر می برید که دوران مایاها می باشد. شما در اوایل این بازی خود را در سرزمینی می یابید که با گذشت زمان باید سعی کنید که دلیل حضورتان در آن سرزمین را بیابید. بعد از گذشت مدتی در می یابید که شما با یک تلسکوپ فضایی به فضا پرتاب شده اید تا بتوانید شرایط زندگی افراد در سیاره های دیگر را بررسی نمایید. این بازی نوعی بازی ماجراجویی به شمار می رود که قطعا برای علاقمندان به این سری از بازی ها می تواند بسیار جذاب باشد.

Myha.Return.to.the.Lost.Island.center عکس سنتر

مشخصات بازی Myha Return to the Lost Island:نام بازی : Myha Return to the Lost Islandپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Myha Return to the Lost Island - PC

Myha: Return to the Lost Island is a first person scifi adventure game. Develop by Denis Martin with Unreal Engine 4. Based on the Black Cube series created by Simon Mesnard. Visit Myha, a moon in a far away solar system, and try to understand why you were teleported there. It was fund on Kickstarter in November 2017. You are a cosmonaut from the country of Tongolia. On planet Terra, sent to the Moon to identify a distress signal.

لینک دانلود