تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Ninja Legends – PC

Ninja Legends، این بازی زیبا با گرافیکی ابتدایی یکی از هیجان انگیزترین بازی های سبک اکشن و واقعیت مجازی است که نیاز به تجهیزات خاصی برای استفاده دارد و توانسته محبوبیت فراوانی را در بین کاربران و گیمرهای این سبک از بازی ها بدست آورد. شعار این بازی این است که شما می توانید تجربه پمپاژ خون را در محیط های زیبا تجربه کنید! پمپاژ خون؟ همانطوریکه از ادعای توسعه دهندگان این بازی مشخص است بایستی این بازی دارای صحنه های خشن ولی هیجان انگیز زیادی باشد. در این بازی شما باید توانایی های خود را با katanas، پنجه و کارکنان ترسیم کنید و آنها را جفت کنید. با توانایی های خاصی از جمله جرقه زنجیره ای، گام سایه و تعظیم باید پیش بروید و بر دشمنان خود پیروز شوید. در این بازی ممکن است دشمنان شما را محاصره کنند و شما باید با تکنیک های خاصی آنها را از بین ببرید.

” این بازی VR بوده و نیاز به تجهیزات واقعیت مجازی دارد “

Ninja.Legends.center عکس سنتر

مشخصات بازی Ninja Legends:نام بازی : Ninja Legendsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Ninja Legends - PC

Experience blood pumping action in beautiful environments. Hone your abilities with katanas, claws and the staff and pair them. With special abilities including a chain dart, shadow step and the bow. You’ll need to attack and block 360 degrees of action to survive. Enemies will utilize cooperative group attacks to swarm and surround you.

لینک دانلود