تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Paper Dolls Original – PC نسخه PLAZA

Paper Dolls Original، بازی های سبک ماجرایی و فکری اغلب مخاطبان بسیاری دارند. به این دلیل که افراد سعی در محک زدن خود در موقیت های سخت و دشوار داشته و می خواهند مراحل این بازی ها را پشت یر بگذارند. بازی که هم اکنون در اختیار دارید یکی از مهیج ترین بازی های سبک ماجرایی و فکری است که با ارائه ویژگی های منحصر به فرد از جمله محیطی زیبا و تاریک سعی دارد تا مخاطب را تا آخر داستان همراه خود نگاه دارد. در این میان جزئیات زیاد محیط های این بازی سبب می شود تا مخاطب احساس خستگی نکند. داستان بازی به اینصورت پیش می رود که یک مرد از خواب کابوس وار خود بیدار می شود. او هر بار که چشم هایش را می بندد، تصاویری از عروسک های کاغذی را که به او حمله می کنند می بیند. بی خوابی، گیج بودن و وحشت زده گی حس هایی است که در این زمان به او دست می دهد. او پس از آن توسط صداهای خیالی در خانه ای خالی از سکنه محبوس می شود. شما در محیطی رعب آلود و با خیالاتی متوهم باید بازی را ادامه داده و به پایان برسانید.

Paper.Dolls.Original.center عکس سنتر

مشخصات بازی Paper Dolls Original:نام بازی : Paper Dolls Originalپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Paper Dolls Original - PC

A man wakes up from the nightmare. Again. Every time he closes his eyes he sees images of evil paper dolls attacking him. Sleepless, confused, terrified...and now he's haunted by imaginary sounds. At dawn, he will take his daughter to his ex-wife. He must. Driving on this road always makes him sad.

لینک دانلود