تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Recession – PC

Recession، این بازی یک بازی زیبا در سبک اکشن است که به تازگی منتشر شده است. شما در این بازی نقش یک تیرانداز را در مقابل پلیس های ضد شورش که به دنبال پول های دزدیده شده از بانک توسط شما، هتند بازی می کنید. این بازی را می توان 4 نفره و بصورت شبکه ای نیز بازی کرد. داستان بازی به این صورت است که چهار سارق تلاش می کنند که یک بانک پر از کیسه های پول را سرقت کنند در حالی که پلیس تک تک آنها را با سلاح های سنگین زیر رگبار می بندد و تلاش می کند تا همه 4 سارق را از بین ببرند تا بتوانند با پول های نقد را پس بگیرند. در عین حال جنایتکاران سعی در گذشتن از سد پلیس و فرار کردن هستند. محیط این بازی در خیابان انجام می شود و شما با استفاده از اسلحه هایی که در دست دارید باید از سد پلیس ها عبور کنید و فرار نمایید.

Recession.center عکس سنتر

مشخصات بازی Recession:نام بازی : Recessionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Recession - PC

Recession is a 4v1 cop vs. robbers multiplayer shooter. Four robbers attempt to rob a bank full of money bags while a single cop with heavy armor and weapons tries to take all 4 down before they can escape with the cash. Recession is a 4v1 cop vs. robbers multiplayer shooter. Four robbers attempt to rob a central location full of money bags while a single cop with heavy armor and weapons tries to take all 4 down before they can escape with the cash. In Recession, the police force has access to heavy military-grade weaponry and armor. Meanwhile, the criminals are just trying to make a quick buck, robbing banks, convenience stores, and more.

لینک دانلود