تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Road to your City – PC

Road to your City، این بازی یک بازی زیبا و جذاب در سبک شبیه سازی است که در آن شما با ساخت و ساز در شهر و مدیریت آنها با تاکید بسیار زیادی بر آسایش زندگی افراد باید شهر خود را به وجود آورده و آن را رونق دهید. در این بازی شما می توانید زمین های فوتبال را برای خود ایجاد نموده و با تمرین دادن فئتبالیست ها ذر آن، باشگاه خود را در مسابقات مختلف وارد کنید. با شروع از لیگ منطقه به تمام مسابقات برتر در فوتبال جهان می توانید پیش بروید و درصورت پیروزی جایزه خوبی دریافت نمایید.شما در این شهر نقش یک شهردار را ایفا می کنید که با مدیریت منابع آن باید در عین افزایش سطح رفاهی شهرتان به فکر افزایش درآمد آن نیز باشید. با افزایش درآمد می توانید ساختمان هایی بلندتر، مشاغلی بیشتر و در نتیجه رفاه اجتماعی بالاتری را برای مردمان خود به ارمغان بیاورید. شما در این بازی با ارتقاء و یا گسترش شهر خود با ساختمان هایی که نیاز به آن هستند، به امنیت، رضایت و تحولات جمعیت پاسخ دهید.

Road.to.your.City.center عکس سنتر

مشخصات بازی Road to your City:نام بازی : Road to your Cityپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : شبیه سازینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Road to your City - PC

Road to your City PC Game is a city building and management game with a heavy emphasis on football. Enter your club in competition, starting with the district league all the way to the premiere competitions in world football. Slipping into the role of mayor, you are task with establishing a successful football club. And developing it from grassroots to world class powerhouse. Install and maintain training facilities to provide your players with the best development environment possible. React to security, satisfaction and population developments by upgrading or expanding your city with the buildings it needs.

لینک دانلود