تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری the lego movie 2 videogame galactic adventures – PC نسخه CODEX

the lego movie 2 videogame galactic adventures، این بازی یکی از بازی های جذاب دیگر از سری LEGO است که پیش از این با ارائه بازی هایی در سبک ماجرایی و اکشن توانسته بود محبوبیت فراوانی را در میان مخاطبان این سبک از بازی ها کسب نماید. همانطوریکه علاقمندان به این سری از بازی ها اطلاع دارند، سری بازی های LEGO دارای محیطی منحصر به فرد با شخصیت های عروسکی دنیای واقعی هستند که شرکت اسباب بازی سازی LEGO آنها را عرضه می کند. از جمله شخصیت های مطرح دنیای کمیک مانند مرد عنکبوتی، بت من، یرپر من، مرد آهنین و غیره. یکی از ویژگی های این سری از بازی ها این است که توسعه دهندگان آن در عین حال که توانسته اند به هیجان بازی بیافزایند، سعی کرده اند که محیط و شخصیت های عروسکی دنیای LEGO نیز حفظ شود. در این مجموعه از سری بازی های LEGO شما می توانید فراتر از فیلم ها بروید و با لذت بردن از ماجراهای کهکشانی با General Mayhem و Rex Dangervest به جنگ با دشمنان خود یپردازید. داستان بازی به این صورت است که پس از آنکه کشتی کشتی عدالت نابود شد، میراث عمومی بایستی آنها را به سیاره اسپا بازگرداند اما با توجه به برنامه عروسی ملکه، نگرانی های مردمان آن سیاره برای حفاظت از ملکه خود بیشتر شده است. در این میان ماموری با نام General Mayhem می بایست ماموریت خود را کامل کند و به مراسم افتتاحیه به کاخ ملکه بازگردد تا مراسم را ادامه دهند. دیدار Rex Dangervest قبل از اینکه او به عنوان کابوی، دزدان دریایی فضایی، آرایشگر و مربی Raptor تبدیل شود به یک ابر قهرمان برای سیار خویش تبدیل خواهد شد.

the.lego.movie.2.videogame.galactic.adventures.center عکس سنتر

مشخصات بازی the lego movie 2 videogame galactic adventures:نام بازی : the lego movie 2 videogame galactic adventuresپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

the lego movie 2 videogame galactic adventures - PC

Go beyond the movie and enjoy more galactic adventures with General Mayhem and Rex Dangervest! After the Justice League’s ship was destroyed, General Mayhem must find and take them to the Spa Planet. With The Queen’s wedding plans in disarray, General Mayhem must complete her mission and return to The Queen’s Palace to get the ceremony back on track.. Meet Rex Dangervest before he becomes the Cowboy, Space Pirate, Archaelogist, Raptor trainer that we meet in the film. As he prepares to become a galactic legend, he must tame and train the wild and uncontrollable Raptors….

لینک دانلود