تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Xenomarine – PC

Xenomarine، این بازی یکی از بازی های سبک و کم حجم در سبک اکشن و ترسناک است که می تواند برای بسیاری از علاقمندان به این سبک از بازی ها بسیار سرگرم کننده باشد. در این بازی شما نقش یک مامور را در یک فضاپیمای بزرگ دارید که برای کشف یک ایستگاه فضایی آلوده به بیگانه ها باید با خطرات بسیاری مواجه شوید. طبق گفته های سازندگان این بازی، در این بازی تمرکز بر روی مهارت است و نه موارد و اسلحه ها. به این منظور این بازی شامل 70 سطح از مهارت های مختلف می باشد که با گذشت مراحل می توان به آنها دسترسی داشت. برای آموختن اینکه چگونه با دشمنان مواجه شوید، شما تجربه ای از مبارزات خود کسب می کنید و از ماموریت ها به طور کاملا حرفه ای درس می گیرید. این بازی شامل سطح بندی های مختلف است که با گذشت مراحل سخت تر می شوند. همچنین شما باید با گذر از مراحل مختلف اسلحه های خود را نیز به روزرسانی نمایید.

Xenomarine.center عکس سنتر

مشخصات بازی Xenomarine:نام بازی : Xenomarineپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Xenomarine - PC

XENOMARINE PC Game is a dark, atmospheric, sci-fi/horror themed roguelike. In which you play a space marine exploring an alien-infested space station. And although the focus in Xenomarine is on items rather than skills, there are also 70 skill levels. To be learn you gain experience from combat and from randomly generate missions. Starting out with little more than a crowbar, you will fight to survive against over 120 increasingly. Powerful alien species, as you progress as far as you can through infinite randomly generated levels.

لینک دانلود