تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Zombotron – PC

Zombotron، این بازی در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که با محیطی بسیار پویا و زنده می تواند برای تمامی مخاطبان علاقمند به این سبک از بازی ها جذاب باشد. مبارزه برای زنده ماندن بر روی یک سیاره بیگانه مرموز که با سوء استفاده از ساکنان آن بتدیل به یک امپراطوری شرور شرور شده است می تواند بسیار هسجان انگیز باشد. شما در این بازی باید با انجام هر کاری که لازم است سعی کنید تا با پیدا کردن راهی از آن سنگ خورشید را بیابید و سیاره خود را نجات دهید. شما در این بازی نقش Blaze Rush را دارید که یک مزدور است. شما در این بازی با دشمنان خود مقابله خواهید کرد و باید برای رسیدن به هدف خود آنها را نابود سازید. با گذشت مراحل سلاح های شما به روز رسانی می شوند و البته باید در نظر داشت که دشمنانی قدرتمند تر نیز سر راه شما قرار خواهند گرفت.

Zombotron.center عکس سنتر

مشخصات بازی Zombotron:نام بازی : Zombotronپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Zombotron - PC

Fight to survive on a mysterious alien planet, outwit its vicious inhabitants. And do whatever it takes to find a way off that wretched rock. Blaze Rush is a mercenary desperate for a job. In search of an easy payday he follows a distress beacon. To the surface of a dangerous planet and the remains of an ancient crash site. Zombotron features an arsenal of weapons and armor, enemies that hate each other. As much as they hate you, and really nice explosions for an experience that’s out of this world.

لینک دانلود