تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر 1Quest

1Quest یکی از بازی های نقش آفرینی مبتنی بر خشونت بشمار می آید که در آن شما به عنوان یک جوان به ایفای نقش می پردازید که با فرقه ای مرموز درگیر می شود ، فرقه ای که مدت ها قبل چندین کودک از جمله شاهزاده را ربوده اند . شما هفت روز فرصت دارید ، قبل از آنکه بتوانند مراسم شیطانی خود را با قربانی کردن کودکان آغاز کنند و شیاطین باستانی را احضار نمایند . هر منطقه از قلمرو زندانیان پر از موجودات متخاصم است اما میزان پاداش و پیشرفت در زمینه توانایی ها تماما به عملکرد شما در طول بازی وابسته است .

سایر توضیحات : 1Quest یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که توسط کمپانی های Ratz ‘N’ Godz و Storybird Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Ratz ‘N’ Godz برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . اگر می خواهید تمامی کاراکتها زنده بمانند باید هرچه سریعتر تصمیم خود را گرفته و وارد میدان شوید . مبارزه با هیولا ، غارت تجهیزات دشمنان ، 18 کلاس مختلف ، بیش از 150 کلاس توانایی و جادو برای شخصیت ها ، بیش از 100 هیولا ، 20 فرقه مختلف با پاداش های خاص و سیستم سحر و جادو بر اساس مدارس طلسم و وابستگی های جادویی برای تنوع و قابلیت پخش مجدد تنها بخشی از ویژگی های بازی بشمار می آیند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

1Quest Center

مشخصات بازی 1Quest :

نام بازی : 1Questپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Ratz ‘N’ Godz و Storybird Gamesمنتشر کننده : Ratz ‘N’ Godzسبک بازی : نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

1Quest

لینک دانلود