تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر 39Days to Mars v1.1.10.0

با غیر قابل اعتماد ترین فضاپیمای قرن نوزدهم زمین را ترک کنید !39 Days to Mars یک بازی Co op دو نفره بسیار زیبا است با سبک ماجرایی و پازلی .شما و دوستتان به عنوان Albert Wickes و Clarence Baxter ایفای نقش می کنید دو اکتشافگر مربوط به قرن نوزدهم ، آن ها با بی اعتمادی کامل و ترس بر روی HMS Fearful سوار می شوند و سعی می کنند به ماه سفر کنند ، وقتی ماشین بخار  زغال سنگش تمام می شود سیستم مسیریابی از بین می رود  و مشخص می شود که سفر های بین ستاره ای  مثل راه رفتن در پارک نیست ، این در واقع  به توانایی هر دو بازیکن نیاز دارد تا با هماهنگی کامل خودشان را به ماه برسانند .این بازی به خوبی برای یک تجربه ی دو نفره طراحی شده است ،HMS Fearful یک شاهکار است از مهندسی غیر قابل اعتماد ! بنابر این Albert و Baxter باید از هرچه می توانند کمک بگیرند ، هیچ کاری را نمی توان بدون تلاش هر دو بازیکن انجام داد و هر بازیکن نقش های مهمی در این ماجراجویی دارد . حتی اگر تنها هستید می توانید با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده و کنترل کامپیوتری فضاپیما به بازی کردن ادامه دهید .

سایر توضیحات : ترکیب گیم پلی اکشن و پازل هایی دقیق این بازی را به تجربه ای  کوتاه اما بسیار لذت بخش تبدیل می کند ، تمام این ماجراجویی را می توانید در یک بعد از ظهر به اتمام برسانید.به دنیای Albert و Baxter پا بگذارید در حالی که از جلوه های بصری هنرمندانه و منحصربفرد این بازی لذت می برید ،گرافیک بسیار زیبا ، صداگذاری مناسب و گیم پلی Co op تعاملی با قابلیت Split-Screen از ویژگی هایی هستند که بازی را از عناوین دیگر تفاوت می بخشند، به زودی HMS Fearful به سمت ماه پرتاب می شود ، سعی کنید جا نمانید !

*در صورت انتشار اطلاعات تکمیلی این پست آپدیت خواهد شد*

دانلود بازی دو نفره ماجرایی و فکری کامپیوتر 39 Days To Mars جدید

مشخصات بازی  39 Days to Mars:

نام بازی : 39 Days to Marsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 25 آپریل 2018شرکت سازنده : It’s Anecdotalمنتشر کننده : It’s Anecdotalسبک بازی :ماجرایی ، دو نفره ، فکرینوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

39Days to Mars v1.1.10.0

39 Days to Mars is a co-operative (and single-player) steampunk puzzle-adventure game.
Step into the shoes of Sir Albert Wickes and The Right Honourable Clarence Baxter, two 19th century explorers who have chosen to pilot the HMS Fearful on its maiden voyage to Mars.
When the steam engine runs out of coal, the ship’s cat shreds the navigation chart, and the tea gets cold, it becomes clear that interstellar transportation isn’t a walk in the park. It will take the talents of two players working together on the problems that arise to get to Mars in one piece.
LOCAL CO-OP
39 Days to Mars is a two player co-operative game.
The HMS Fearful is a masterpiece of unreliable engineering, therefore Albert and Baxter will need all the help they can get. Nothing can be done without the effort of both players, who have important roles to play in the adventure.

لینک دانلود