تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر 8-Bit Adventures The Forgotten Journey Remastered Edition نسخه SiMPLEX

The Forgotten Journey یکی از بازی های نقش آفرینی یکپارچه با شخصیت های فراوان می باشد که بیشتر تمرکز خود را بر روی روایت داستان معطوف کرده است . اگر داستانی مشابه آنچه که قرار است روایت شود را قبلا جایی شنیده اید ، بهتر است همین الان متوقف شوید . یک جنگجو، یک دزد و یک جادوگر در سفری ناشناخته یکدیگر را همراهی می کنند . آنها سعی دارند با جمع آوری سه عنصر گنجینه ای ، جهان را از نابودی نجات دهند . آن چیست؟ شما قبلا آنرا شنیده اید؟ چه اتفاقی می افتد؟ با سه قهرمان داستان همراه شده و ماجراهایی جذاب و پرهیجان را تجربه کنید .

سایر توضیحات : 8-Bit Adventures The Forgotten Journey Remastered Edition یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Critical Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان کلاسیک با پیچ و تاب منحصر به فرد ، گرافیک عالی و 8 بیتی الهام گرفته شده از بازی های کلاسیک ، کاوش در جهان وسیع در کنار حضور هیولاها ، وجود سیستم عنصر مبتنی بر رنگ که لایه جدیدی را به استراتژی جنگ اضافه می کند ، کشف شخصیت های درگیر و لذت بردن از یک ماجراجویی بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

8-Bit Adventures The Forgotten Journey Remastered Edition Center

مشخصات بازی 8-Bit Adventures The Forgotten Journey Remastered Edition:

نام بازی : 8-Bit Adventures The Forgotten Journey Remastered Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Critical Gamesمنتشر کننده : Critical Gamesسبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

8-Bit Adventures The Forgotten Journey Remastered Edition

لینک دانلود