تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر 8Bit Invaders نسخه RELOADED

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که اگر شما را به عنوان فرمانده یک ارتش بسیار بزرگ انتخاب کنند شما چه می کنید و در نتیجه انتخاب های شما چه اتفاقی خواهد افتاد . آیا تا به حال به این امر فکر کرده اید که اگر موجودات فضایی به زمین حمله کنند و شما به عنوان فرمانده ارتش تنها سد دفاعی میان آنها و انسان های بی گناه هستید از نیروهای خود چگونه استفاده می کنید و آیا شانسی برای پیروزی دارید و یا انتخاب های شما باعث یک شکست سریع می شود ؟ سبک استراتژی سبکی می باشد که برای همین مسائل ساخته شده است ، در این سبک شما به عنوان فرمانده باید شروع به ساخت یک پایگاه برای نیروهای خود کنید و در ادامه به نبرد با دشمن و دفاع از مواضع خود بپردازید . بازی رایانه ای 8Bit Invaders یکی از آخرین ساخته های استودیوی بازی سازی Petroglyph می باشد ، این بازی یک بازی استراتژی شبیه ساز می باشد .

سایر توضیحات : در بازی رایانه ای 8Bit Invaders شما فرمانده ارتش انسان ها می باشد و باید با موجودات فضایی که به تازگی به زمین حمله کرده اند و قصد نابودی تمام نیروهای زمین را دارند به مبارزه پرداخته و آنها را از صحنه روزگار محو کنید . سازندگان برای بالاتر بردن گیم پلی بازی مذکور سرعت گیم پلی را بالا برده اند به طوری که نیروهای دشمن در زمان بسیار کوتاهی تجدید قوا کرده و به شما حمله می کنند و به همرن دلیل شما برای مقابله با آنها باید هر لحظه آماده باشید . گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که فضای بازی بسیار زیبا و دلنشین به نظر می رسد . بازی رایانه ای 8Bit Invaders در تاریخ 16 دسامبر 2016 ساخته شده و موفق به کسب نمره 90% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر 8Bit Invaders نسخه RELOADED

مشخصات بازی 8Bit Invaders :

نام بازی : 8Bit Invaders پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Petroglyph منتشر کننده : Petroglyph سبک بازی : استراتژی – شبیه ساز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

8Bit Invaders

لینک دانلود