تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر A Rose in the Twilight نسخه SKIDROW

In A Rose in the Twilight این توانایی را به شما می دهد تا از قدرت رز برای جذب خون و انتقال آن به اجسام ثابت استفاده نمایید . با انجام این کار اشیایی که جان تازه در آنها دمیده می شود به رنگ قرمز درآمده و بار دیگر بخشی از زمان حال خواهند شد . علاوه بر این کار , شما باید از قدرتی که در اختیارتان قرار گرفته برای بلند کردن و پرتاب اشیاء به اطراف به منظور باز کردن مسیر خود , بهره ببرید . در هر مرحله یک معما در مقابلتان قد علم خواهد کرد که تنها با حلش می توانید قدم بعدی را بردارید . هرچه پیش می روید , بر سختی معماها و گیم پلی بازی افزوده خواهد شد و بیشتر در معرض خطر خواهید بود اما نگران نباشید زیرا با پشت سر گذاشتن هرکدام از آنها , پاداش عظیمی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که خستگی مسیر را از تنتان خارج خواهد کرد .

سایر توضیحات : A Rose in the Twilight یکی از بازی های سبک ماجرایی و استراتژیک است که توسط کمپانی Nippon Ichi Software, Inc. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی NIS America, Inc. برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . برای آنکه به اسرار بازی پی ببرید و از سرنخ های موجود برای حل پازل ها استفاده نمایید باید به ریشه های داستان مراجعه کنید . بدون رنگ و زمان هیچ پیشرفتی در کار نخواهد بود زیرا قدرت رز یکی از عناصر کلیدی بازی به حساب می آید . در طول مراحل بازی با یکسری از خاطرات روبرو خواهید شد که به صورت عکس به نمایش درخواهند آمد و دلایل مرگ قربانی ها روایت می شود . با دقت به روند داستان توجه کنید زیرا سرنخ های کلیدی در همین بین گفته خواهند شد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر A Rose in the Twilight نسخه SKIDROW

مشخصات بازی A Rose in the Twilight :

نام بازی : A Rose in the Twilightپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Nippon Ichi Software, Inc.منتشر کننده : NIS America, Inc.سبک بازی : ماجرایی و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

A Rose in the Twilight

لینک دانلود