تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Across The Moment نسخه TiNYiSO

به روز رسانی :

96/03/20 نسخه جدید اضافه شد

Across The Moment یکی از بازی های سبک ماجراجویی بشمار می آید که قرار است به صورت اپیزودیک منتشر شود . سرشار از معماها و پازل های متنوع که سعی دارد عکس العمل بشریت را نسبت به اتفاقات و حوادث پیرامونشان به تصویر کشد . جهانی غیر معمول از داستان های اجتماعی و فلسفی که زندگی را از زاویه های مختلف به تصویر می کشد . آخرین چیزی که در خاطرات شما نقش بسته است , تصادف با ماشین می باشد . چشمانتان را باز کنید … شما خود را در یک دنیای عجیب و غریب می یابید . آیا شما در خیال و رویا به سر می برید ؟ آیا در خواب خود غرق شده اید ؟ و یا در کما فرو رفته اید ؟ شاید شما حافظه خود را از دست داده اید و یا ساده تر از این حرفاست , شما برای همیشه مرده اید ؟

سایر توضیحات : Across The Moment یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Andrei Romanov طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . پاسخ به این سوال و سوالات دیگر در 12 جهان پیش رویتان قرار دارد که باید یکی پس از دیگری از آنها بگذرید . یافتن 8 ماسک که هرکدام دارای شخصیت , اهداف و درخواست های مختلفی است که باید تماما توسط شما صورت گیرد . فراموش نکنید که تمام روند بازی به تصمیمات شما وابسته است و یک تصمیم اشتباه می تواند شما را از مسیر درست منحرف کرده و به تباهی کشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Across The Moment

مشخصات بازی Across The Moment :

نام بازی : Across The Momentپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Andrei Romanovمنتشر کننده : Andrei Romanovسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Across The Moment

لینک دانلود