تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر After Death

After Death یکی از بازی های سبک  پلتفرم و اکتشافی است که در جهانی تاریک و خصمانه روایت می شود . با کمک روح های از دست رفته شما باید راهی برای باز کردن دروازه ای پیدا کنید که ظاهرا خروج از این جهان مرموز و آلوده شده توسط هیولاها را امکان پذیر میسازد . با پیدا کردن قدرت و زره پوش، شما می توانید به تمامی سرزمین های تحت سلطه دشمنان قدم گذاشته و حقیقت را کشف کنید . وجود 7 دنیای گسترده همراه با طیف وسیعی از اتفاقات که هرکدام بنحوی توانایی های شما را به چالش می کشد .

سایر توضیحات : After Death یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی After Death Team طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی دارای گرافیکی 16 بیتی است تا ادای دینی به بازی های کلاسیک کرده باشد . حدود 21 دشمن مختلف با قدرت های منحصر بفرد انتظار شما را می کشند . اگر بازی را با کنجکاوی پشت سر گذارید و به تمامی مکان های موجود در بازی سرک بکشید ، تمام کردنش 7 الی 10 ساعت به طول می انجامد . یکی از نکات قوت بازی ، موسیقی متن آن است که توسط Francisco Cerda ساخته شده و حال و هوای خاصی به بازی بخشیده است .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

After Death center

مشخصات بازی After Death :

نام بازی : After Deathپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : After Death Teamمنتشر کننده : After Death Teamسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

After Death

لینک دانلود