تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر After The End The Harvest تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/04/26 آپدیت 1.1.0 نسخه PLAZA اضافه شد.

انسان ها به خاطر برخی دلایل نامعلوم در ابتدای بازی , مجبور می شوند سیاره و خانه خود را ترک کنند . افراد زیادی در سرتاسر جهان وجود دارند که در بلاتکلیفی به سر می برند و حالا تنها بقایایی از آنها به چشم می خورد . کسانی که شایسته نبود در این چرخه مرگ قرار گیرند . برحست اتفاق , شما با یک موجود هوشمند برخورد می کنید و سفر شما برای پی بردن به اسرار جهان و اتفاقاتی که در طی این سال ها رخ داده است را آغاز می کنید . After The End: The Harvest یکی از بازی های جهان باز نقش آفرینی همراه با درون مایه کلاسیک و احساس یک بازی اکشن کلاسیک ماجراجویی است .

سایر توضیحات : After The End The Harvest یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Elushis طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Black Shell Media برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . خود را برای ده ها ساعت گیم پلی و جمع آوری آیتم ، گرفتن و آموزش موجودات ، شکار برای کسب اچیومنت و بررسی سیاره های بی هویت آماده کنید . تجربه منحصر به فرد و غیر خطی و داستان محور , ترکیبی از عناصر بازی جهان باز و زیبایی شناسی RPG , وجود تعداد زیادی از سیاره های منحصر به فرد برای کشف , بیش از 100 هیولا منحصر به فرد برای گرفتن ، آموزش و نبرد , مجموعه ای از ماموریت های چالش برانگیز , وجود پایان های متعدد و حضور در جنگ های فضای-حماسی تنها بخشی از ویژگی های این بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر After The End The Harvest

مشخصات بازی After The End The Harvest :

نام بازی : After The End The Harvestپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Elushisمنتشر کننده : Black Shell Mediaسبک بازی : اکشن , ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

After The End The Harvest

لینک دانلود