تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Agatha Knife

زندگی را از میان چشمان آگاتای هفت ساله نظاره کنید , دخترکی که خود را در تضادی میان دوستی با حیوانات موجود در مغازه قصابی مادرش و عشق بی اندازه اش به خوردن گوشت , می بیند . با روایتی طنز همراه شوید تا شما را در یک سفر غیر قابل پیش بینی و در جهانی دمدمی غرق کند . آگاتا در مغازه ای کار می کند که آینده موجودات داخلش از قبل تعیین شده و آنها سرنوشتی اجتناب ناپذیر خواهند داشت اما بازی سعی دارد تا بعد دیگری از مفاهیم روان پریشی جهان را نمایش داده و شما باید برای رسیدن به پاسخ دست به هرکاری بزنید .

سایر توضیحات : Agatha Knife یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Mango Protocol طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . آگاتا پس از آنکه توانایی و مهارت های خود را می شناسد به این موضوع پی می برد , قبل از آنکه به ترس خود غلبه کند باید حیوانات را از روبرو شدن با مرگ نترساند . پس تصمیم می گیرد تا چالش جدید برای خود ایجاد نماید , چالشی که در آن شما باید به هر نحوی شده به حیوانات بفهمانید که قربانی کردنشان یک سعادت ابدی است . روایت ماجرایی خنده دار و در عین حال نمایش گوشه های تاریک زندگی روزمره , گرافیک منحصر بفرد , مقابله با موضوعات بحث برانگیز از دیدگاه یک کودک , کاوش در جهانی پویا و پر جنب و جوش , تعامل با شخصیت های مختلف و کشف داستان های متنوع , موسیقی متن گوشنواز و جهانی روان پریش تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Agatha Knife

مشخصات بازی Agatha Knife :

نام بازی : Agatha Knife

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Mango Protocol

منتشر کننده : Mango Protocol

سبک بازی : ماجرایی

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

Agatha Knife

لینک دانلود