دانلود بازی Age of Empires Definitive Edition Build 38862

به روز رسانی :

1399/04/17 نسخه Age of Empires Definitive Edition Build 38862 - CODEX اضافه شد.

Age of Empires Definitive Edition

عنوانی فراموش نشدنی است . این بازی مبارزات استراتژیک آنی را با عناصر تاریخی ، فرهنگی ، اقتصادی و… ترکیب می کند ، این موضوع باعث شده است تا فرانچایز Age of Empires Definitive Edition هموار زنده نگه داشته شود . این بار با نسخه ای بازسازی شده ما را سرگرم می کند ،  Age of Empires Definitive Edition با کیفیت 4K عرضه می شود. تمامی عناصر هنری این بازی بهبود پیدا می کنند . روایت این بازی کاملا باز سازی شده است و صد ها صداگذاری جدید برای شما در نظر گرفته شده . مثل همیشه دارای مد های تک نفره و چند نفره خواهد بود . اما این بازی هیچ وقت گذشته ی خودش را فراموش نمی کند ! حالت کلاسیک این بازی همانند  عناوین قبلی برای طرفداران در نظر گرفته شده است. شما می توانید بازی Age of Empires Definitive Edition را با لینک مستقیم در همین صفحه دانلود کنید .

سایر توضیحات: این نسخه از بازی فراموش نشدنی Age of Empires قرار است ماه آینده (اکتبر) منتشر شود . برخی از ویژگی های قابل توجه نسخه ی Remaster را با هم بررسی می کنیم: – گرافیک و Artwork های جدید ( بازی با کیفیت 4K ارائه می شود) – قابلیت Attack Move به بازی اضافه می شود ( شما یک مکان از نقشه را کلیک می کنید سپس سربازان شما به آن نقطه می روند در حالی که هر دشمنی را که در اطراف مشاهده کنند مورد حمله قرار می دهند) – مسیر یابی سربازان بهبود پیدا کرده است . – محدودیت جمعیت افزایش پیدا کرده است . – سطح بزرگنمایی جدیدی افزوده شده است . – موسیقی ها به خوبی بازسازی شده اند . – صداگذاری به طور کامل باز سازی شده است . – رابط کاربری اصلاح شده و گسترش پیدا کرده . – Campaign قدیمی این بازی با کمی تغیرات حفظ شده است . – زمین ها و اشیاء جدیدی برای ویرایشگر مراحل در نظر گرفته شده است .

 
نام: Age of Empires: Definitive Edition
شرکت سازنده: Forgotten Empires
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: Build 38862
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Microsoft
رمز فایل: www.download.ir

Age of Empires Definitive Edition Build 38862 - CODEX

Age of Empires, the pivotal RTS that launched a 20-year legacy returns in definitive form for Windows 10 PCs. Bringing together all of the officially released content with modernized gameplay, all-new visuals and a host of other new features, Age of Empires: Definitive Edition is the complete RTS package. Engage in over 40 hours of updated campaign content with new narration and pacing, jump online in up to 8-player battles with new competitive features and modes, experience 4K HD visuals with overhauled animations, get creative with the scenario builder and share your creations. There’s never been a better time to jump in to Age of Empires. Welcome back to history.

لینک دانلود