تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Age of Empires II HD Rise of the Rajas نسخه Reloaded

سبک استراتژی یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین سبک ها در دنیای بازی های رایانه ای می باشد . در این سبک شما کنترل همه چیز را در دست دارید و باید به عنوان فرمانده میدان به کنترل نیروهای خود در میدان نبرد بپردازید . برای بهترین بودن در بازی های استراتژی شما باید یک ذهن خلاق و استراتژیست داشته باشید ، کنترل صحیح نیروهای خود و قرار دادن آنها در جای مناسب کلید پیروزی در میدان نبرد سهمگین بازی های استراتژی می باشد . در بازی های استراتژی شما می توانید انواع و اقسام نیروها را ساخته و از آنها استفاده کنید ، اما فرد پیروز میدان کسی می باشد که با استفاده از نیروهای مناسب به خطوط دسمن حمله ور شود . بازی رایانه ای Age of Empires II یکی از پیشگامان در سبک استراتژی می باشد این بازی در هر شماره مرزهای بازی های استراتژی را گسترش داده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Age of Empires II HD Rise of the Rajas آخرین بسته الحاقی برای بازی فوق محبوب Age of Empires II می باشد این بازی در سال 2013 منتشر شده است و موفق به کسب نمرات بسیار بالایی نیز شده است ، حال در سال 2016 و پس از گذشت 3 سال از انتشار بازی اصلی Skybox Labs استودیوی سازنده بازی آخرین بسته الحاقی این بازی را با نام Age of Empires II HD Rise of the Rajas منتشر کرده است . در بسته الحاقی جدید 4 نژاد جدید به بازی اضافه شده است که هرکدام دارای ساختمان های منحصر به فرد خود و همچنین نیروهای بسیار جالبی می باشد . نژاد های Burmese ، Khmer ، Malay و Vietnamese نژاد های جدید بازی می باشند ، هر کدام از این نژاد ها نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود را دارند و باید از آنها در شرایط خاص استفاده کرد . بازی رایانه ای Age of Empires II HD Rise of the Rajas در تاریخ 19 دسامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 89% شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Age of Empires II HD Rise of the Rajas نسخه Reloaded

مشخصات بازی Age of Empires II HD Rise of the Rajas :

نام بازی : Age of Empires II HD Rise of the Rajasپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Skybox Labsمنتشر کننده : Skybox Labsسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Age of Empires II HD Rise of the Rajas

لینک دانلود