تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Age Of Forays نسخه DARKSiDERS

Age of Forays یک بازی 2 بعدی پیکسلی اکشن-نقش آفرینی است . اتفاقات بازی در دوران هرج و مرج پادشاهی شمالی روایت می شود . شما باید برای Oden ، تنها پسر پادشاه مرحوم بازی کنید . Oden برای کسب شهرت و به رسمیت شناخته شدن به جزایر ناشناخته ای سفر می کند . در جزایر ، او با مقاومت ساکنان و حامیان این سرزمین روبرو می شود . خبر خوب برای شما این است که شما می توانید تنها با واحد خود مبارزه کنید . همچنین شما قادر به بهبود کشتی های خود هستید که ویژگی های جنگجویان شما را برای حملات آینده افزایش می دهد .

سایر توضیحات : Age Of Forays یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Evil Burgers طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . برای شخصیت اصلی ، امکان ارتقاء مهارت در مبارزه با ستیزه جویان وجود دارد و همچنین با جمع آوری جواهرات مختلف می توانید عملکرد خود را بهبود ببخشید . کشتی بهبود یافته ، بهبود بخش های رزمی ، فرماندهی واحدهای مختلف ، بررسی حملات جدید و بسیاری موار دیگر ویژگی های بازی را تشکیل می دهند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Age Of Forays :

نام بازی : Age Of Foraysپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Evil Burgersمنتشر کننده : Evil Burgersسبک بازی : اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Age Of Forays

لینک دانلود