دانلود بازی کامپیوتر Ambition of the Slimes

جهان در حال نابودی است . انسان های وحشی وارد و تقریبا تمام جهان را گرفتند . آنها جنگل را سوزاندند و آب و آسمان را آلوده می کردند . آنها مستبد بودند، تقریبا سرزمین ها را ویران کردند . آنها تهدیدی برای Slimes به حساب می آمدند . آنها قدرت چندانی نداشتند و صرفا منتظر انقراض بودند . سپس اسلوم ها متوجه شدند که می توانند بدن انسان ها را از بین ببرند و از آن قدرت به دست آمده در مقابل دشمنان خود استفاده کنند . نوع جدیدی از سبک RPG تاکتیکی که اسکریپت را تغییر می دهد ! Slimes، ضعیف ترین دشمنان RPG که قادرند بر واحد های دشمن غلبه کرده و با آنها مبارزه کنند .

سایر توضیحات : Ambition of the Slimes یکی از بازی های سبک استراتژیک ، شبیه ساز و نقش آفرینی است که توسط کمپانی altairworks طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی های Flyhigh Works و CIRCLE Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی شما کنترل Slimes را برعهده دارید ، شما می توانید دشمنان خود را به دام انداخته و برآنها مسلط شوید . به عنوان مثال یک Slime می تواند از کمانداران و یا جادو استفاده کند . هر مرحله سوالات کلیدی استراتژیک را مطرح می کند . کدام نقشه را برای هر دشمن استفاده می کنید ؟ چطور آنها را می گیرید ؟ این یک بازی دشوار است ، بنابراین شما نمی توانید با حملات بی پروا برنده شوید ، تاکتیک ها حیاتی هستند . ظاهر این بازی ممکن است ساده بنظر رسد اما یک چالش بزرگ در انتظار شماست .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Ambition of the Slimes :

نام بازی : Ambition of the Slimesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : altairworksمنتشر کننده : Flyhigh Works و CIRCLE Entertainmentسبک بازی : استراتژیک ، شبیه ساز و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Ambition of the Slimes

لینک دانلود