تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر American Truck Simulator Heavy Cargo Pack نسخه SKIDROW

Heavy Cargo Pack جدیدترین DLC یا بسته الحاقی است که به تازگی برای نسخه اصلی بازی منتشر شده و مراحل و ماموریت های جذابی را شامل می شود . این نسخه کمی با نسخه های پیشین تفاوت دارد , ممکن است در ارسال و رساندن محموله ها به مقصد کمی زمان شما بیشتر طول کشد و همین بیشتر شدن زمان شما را با چالش و مشکلات متعددی روبرو خواهد نمود . زمانی که یک محموله سنگین به شما محول می شود , ماموریت شما آغاز شده و شما باید به عنوان یک راننده باتجربه محموله را سالم سلامت و در کمترین زمان ممکن به مقصد رسانید .

سایر توضیحات : American Truck Simulator Heavy Cargo Pack یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی SCS Software طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . مکانیک بازی آنچنان تغییر عمده ای به خود ندیده و همانند نسخه اصلی بر اساس نسخه بسیار موفق بازی Euro Truck Simulator 2 به روند کاری خود ادامه می دهد . آینده کاری شما به نحوه عملکردتان در طول بازی وابسته است و اشتباهات و سهل انگاری های متعدد در نهایت ممکن است برای شما دردسرساز شود . اضافه شدن کالا و محموله های جدید , اضافه شدن طیف گسترده ای از وسابل نقلیه از جمله بولدوزر , لیفتراک , خودرو دارای جرثقیل و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد این نسخه را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر American Truck Simulator Heavy Cargo Pack نسخه SKIDROW

مشخصات بازی American Truck Simulator Heavy Cargo Pack :

نام بازی : American Truck Simulator Heavy Cargo Packپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : SCS Softwareمنتشر کننده : SCS Softwareسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

American Truck Simulator Heavy Cargo Pack

لینک دانلود