تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Angels Fall First v0.9.670 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1400/01/15 نسخه Angels Fall First v0.9.670 - Early Access اضافه شد.

Angels Fall First

یک بازی شوتر در سبک اکشن , شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی مستقل Strangely Interactive Ltd ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . Angels Fall First یک بازی اول شخص بوده که با المان های علمی تخیلی ترکیب شده است . بازی مذکور بر پایه ی کار گروهی و تاکتیک پذیری بالا در گیم پلی بنا شده است . انتخاب های گسترده در بخش ابزار و سلاح ها , وسایل حمل و نقل زمینی و فضاپیماهای متنوع شما را به مبارزه دعوت می کند . اکثر ماموریت های بازی در فضای داخلی فضاپیما در جریان می باشد ترکیب سبک فضاپیمایی در کنار مبارزات تن به تن فضای جالبی به بازی بخشیده است . گیم پلی

بازی Angels Fall First

دارای المان های مدرن بازی های امروزی نظیر شخصی سازی و موارد دیگر می باشد و الهام گرفتن آن از شوترهای کلاسیک زیبایی این بازی را دو چندان کرده است . در مود Commander شما می توانید به تیم خود فرمان صادر کرده و آنها را هدایت کنید . اکثر مودهای دیگر بازی قابلیت آنلاین و آفلاین را دارای بوده و می تواند مدت ها شما را سرگرم سازد .
نام: Angels Fall First
حجم فایل: 4 گیگابایت
شرکت سازنده: Strangely Interactive Ltd
تاریخ انتشار: 2015
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.9.670
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن / شبیه ساز / اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Strangely Interactive Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Angels Fall First v0.9.670 - Early Access

From commanding the battle standing on the bridge of your flagship all the way down to tactical infantry firefights - AFF brings together all the combat you ever wanted in a rich science fiction setting. Boarding, pilotable capital ships, deep weapon customization and full AI support included!

لینک دانلود