تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Arakion

به جهان Arakion قدم گذارید ، یک سیاهچاله شبکه ای که حالا سعی دارد خود را با مکانیک جدید تطبیق دهد . در این بازی شما کنترل گروهی سه نفره را برعهده دارید که بر روی سرزمینی قدم می گذارند که توسط نیروهای ناشناخته جدا شده است . کشف جهانی زیبا با پرچم سیاه چالها ، جنگل های متراکم ، معابد باستانی و اسرار پنهان ، همه در حالیست که تلاش برای ساخت یک پناهگاه برای در امان ماندن از هرج و مرج در اولویت است . سه کاراکتر حاضر در بازی ، هرکدام دارای توانایی و مهارت های مخصوص به خود می باشند که در ایتدا باید با ویژگی هایشان آشنا شده تا در زمان و موقعیت های حساس بهترین انتخاب را داشته باشید .

سایر توضیحات : Arakion یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی های Arakion LLC و Lavidimus طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Arakion LLC برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در میان این تحولات تنها یک تمایل وجود دارد ، پیدا کردن یک مکان بدون درگیری و هرج و مرج . همانطور که در بازی آزادانه حرکت می کنید باید به فکر توقف نابودی نیز باشید . میان شما کسانی حضور دارند که با لقب Ancients شناخته می شوند ، افرادی که معتقدند عالم قرون وسطی سرگردان است و هرکسی با آنها در این مورد موافق نیست باید کشته و نابود شود .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Arakion Center

مشخصات بازی Arakion :

نام بازی : Arakionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Arakion LLC و Lavidimusمنتشر کننده : Arakion LLCسبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Arakion

لینک دانلود