تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ARC Continuum نسخه CODEX

ARC Continuum یکی از بازی های سبک اکشن / ماجراجویی بشمار می آید که داستان آن در جهانی علمی تخیلی با تاریخی باستانی روایت می شود , جهانی که توسط نژادهای بیگانه به نام Kasaar اشغال شده است . در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام Hadrian به ایفای نقش می پردازید , یک Taraanian واقعی و کسی که سعی دارد به مجموعه اسراری که باعث تغییر مسیر زندگی اش شده است , پی ببرد . شاید سرنوشت سیاره با آینده شما گره خورده باشد و نابودی شما سرانجامی جز نابودی سیاره نداشته باشد . ARC , دستگاهی قدرتمند که این امکان را به شما می دهد تا کنترل زمان را در دست گیرید .

سایر توضیحات : ARC Continuum یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Akimbo Creations طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . مهمترین وظیفه شما , بهره گیری از چنین نعمت بزرگی برای نابودی نیروهای Kasaar می باشد , دشمنانی که توانسته اند با قدرت خود جهان Taraan ها را به سلطه خود درآورند . هسته اصلی بازی حول قدرت ها و نحوه استفاده از ARC می باشد که شما را در تکمیل معماها و مبارزه با نیروهای Kasaar همراهی می کند . جهان بازی نیز پیرامون یک تمدن باستانی شکل گرفته که در گذر زمان و تاریخ گمشده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر ARC Continuum نسخه CODEX

مشخصات بازی ARC Continuum :

نام بازی : ARC Continuumپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Akimbo Creationsمنتشر کننده : Akimbo Creationsسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

ARC Continuum

لینک دانلود