تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Archaica The Path of Light نسخه TiNYiSO

بازی Archaica The Path of Light یک عنوان معمولی و ساده نیست که زیبایی های گرافیکی آن تنها چیزی باشد که شما را جذب می کند بلکه در این بازی از ایده های مختلفی نظیر لیزر و آیینه های مختلف استفاده شده است تا جذابیت آن را از جنبه معمایی بازی نیز بیشتر کند. علت استفاده از این ابزار نیز این است که در زمان های دور، قومی افسانه ای عقیده داشتند که استفاده از قدرت نور و افزایش شعاع آن می تواند آنها را از دام تاریکی و دردسرهای بعد از آن نجات دهد. در بازی Archaica The Path of Light شما در یک مسیر پر پیچ و خم قدم خواهید گذاشت که در آن شما از سرزمین های مختلفی عبور خواهید کرد تا سرانجام این داستان را تماشا کنید.

سایر توضیحات: بازی Archaica The Path of Light سعی دارد تا شما را به دوران تمدن های ناشناخته و قدیمی ببرد و حال و هوا و فضای آن دوران را برای شما تداعی کند. حالت داستانی و خطی این بازی در کنار گرافیک منحصر به فرد آن می تواند جذابیت محیط معمایی و راز آلود این بازی را دو چندان کند. بازی Archaica The Path of Light توسط شرکت Two Mammoths برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

بازی Archaica The Path of Light جدید

مشخصات بازی Archaica The Path of Light :

نام بازی : Archaica The Path of Lightپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Two Mammothsمنتشر کننده : Two Mammothsسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Archaica The Path of Light

لینک دانلود