تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Arctic Trucker The Simulation راننده قطب شمال

بازی کامپیوتر Arctic Trucker The Simulation راننده قطب شمال یکی دیگر از سری بازی های سبک شبیه ساز رانندگی است که توسط UIG Entertaiment طراحی و ساخته شده و به تازگی نیز برای پلتفرم PC منتشر شده است . بار دیگر ترس و مسئولیت را تجربه کنید . به قسمت بارگیری رفته و بارهای غول پیکر را دریافت کنید و در مسیرهای لغزنده قطب شمال به راه خود ادامه دهید . آیا شما خواهید توانست محموله خود را که شامل کنده های عظیم چوب است را صحیح و سالم به مقصد برسانید ؟ هرچه در این راه مهارت خود را بیشتر کنید خواهید توانست در آینده قراردهای پرسود دیگری را ببندید و سود خوبی را به دست آورید . با سود به دست آمده قادر خواهید بود وسیله نقلیه خود را ارتقا داده و سفارشات بزرگتری را قبول کنید . اما مراقب باشید افراد که برای آنها تصادف و حوادث بیشتری ثبت شود , کمتر محموله برای ارسال دریافت می کنند . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Arctic Trucker The Simulation

نام بازی (فارسی) : راننده قطب شمال

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2014

شرکت سازنده : UIG Entertaiment

منتشر کننده : UIG Entertaiment

سبک بازی : شبیه ساز

 

تصاویری از محیط بازی :

 

 

Arctic.Trucker.The.Simulation.1.[Download.ir] Arctic.Trucker.The.Simulation.2.[Download.ir] Arctic.Trucker.The.Simulation.3.[Download.ir]

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

Windows XP / Vista / 7 / 8
2.4 GHz Pentium or compatible 3 GHz recommended
2 GB free hard disk space
Nvidia Geforce 6800GT
ATI Radeon HD3650 GTX560, ATI Radeon HD6970 recommended
2 GB free hard disk space
Compatible sound card
DirectX 9 included in installation

 

متن انگلیسی بازی :

Make them to be – they get into her truck and transport them gigantic loads on the slippery transport routes in the Arctic. Whether machine, wood or bulk – with sufficient power and a functioning heating they make it to their destination. Gradually waving lucrative contracts that allow you to supplement your account to purchase new tractors and be able to accept larger orders in the sequence. But beware – those who has a lot of incidents, accidents or even freight loss does not come ahead!

 

دانلود بازی کامپیوتر Arctic Trucker The Simulation راننده قطب شمال با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود